Dzień 1 Strumień 1

Uwaga: Konferencja 23.03 rozpocznie się o godzinie 8:40 (w strumieniu 1).
W dniu 24.03 pierwsze warsztaty rozpoczynają się o godzinie 9.00. W programie po kliknięciu na tytuł warsztatu udostępniony jest ich pogłębiony opis.

01 Sesja plenarna

 

Otwarcie konferencji

08:40-08:50,
prof. SGH Andrzej Sobczak, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Kierownik Zakładu Zarządzania IT

08:40-08:50,

02 Sesja "A"

 
Tobiasz Śledziński

Jak RPA zaczęło wspierać procesy biznesowe w RASP

09:00-09:30,
Tobiasz Śledziński, Ringier Axel Springer Polska, Business Transformation Project Manager

09:00-09:30,

 
Joanna Rychlicka
Siuwak

Wirtualny Zespół Trenerów Robotów w MPWiK S.A. we Wrocławiu

09:30-10:00,
Joanna Rychlicka, MPWiK, Specjalista

09:30-10:00,

 
Sebastian Szachnowski

Pracuj mądrzej, a nie ciężej - Citizen Development w Volvo Group

10:00-10:30,
Sebastian Szachnowski, Volvo Group, Dyrektor ds. digitalizacji People Services

10:00-10:30,

 

Zaplanuj Misję

10:30-11:00,
Marcin Grotowski, No Limit, Kierownik ds. Rozwoju Procesów Biznesowych

10:30-11:00,

 
Aleksandra Kazanowska

Obywatelskie programowanie. Case study wdrożenia w Unilink

11:00-11:30,
Aleksandra Kazanowska, Unilink, Specjalista ds. Automatyzacji i Robotyzacji Procesów

11:00-11:30,

 
Justyna Bagińska

Automatyzacja Nr 5. Case study wykorzystania łatwo dostępnych narzędzi do wymagających celów

11:30-12:00,
Justyna Bagińska, Postmedia, Automation Programmer

11:30-12:00,

 
Wojciech Przybylski
Marcin Springer

Jak uzyskać efekt kuli śnieżnej w robotyzacji

12:00-12:30,
Wojciech Przybylski, Allegro, Senior Process Management Specialist
Marcin Springer, Allegro.pl, IT Service Manager

12:00-12:30,

 
Bartłomiej Mazurkiewicz–Bylok
Adrian Starukiewicz
Kamila Pociech

Rozwój pracowników oraz ewolucja systemu automatyzacji procesów w Warta

12:30-13:00,
Bartłomiej Mazurkiewicz–Bylok, Warta, Starszy kierownik
Adrian Starukiewicz, Warta, RPA Deweloper
Kamila Pociech , Warta, Analityczka biznesowa

12:30-13:00,

 

Podsumowanie wyników konkursu Mocarze HiperAutomatyzacji

13:15-13:45,
prof. SGH Andrzej Sobczak, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Kierownik Zakładu Zarządzania IT

13:15-13:45,

 
Michał Owczarek
Karolina Stano

Budowanie kompetencji wspierających generowanie i realizację projektów mających na celu automatyzację procesów

14:00-14:30,
Michał Owczarek, ING Bank Śląski, Eksper ds. Innowacji
Karolina Stano, ING Bank Śląski, Senior Expert - Process Automation Development

14:00-14:30,

 
Artur Kowalewski

Dla kogo RPA, a dla kogo AI?

14:30-15:00,
Artur Kowalewski, mBank, Product Owner / Starszy specjalista ds. automatyzacji procesów

14:30-15:00,

 

Human-in-the-Loop - Case study Ministerstwa Finansów

15:00-15:30,
Agnieszka Wilczek, Ministerstwo Finansów, Head of CoE

15:00-15:30,

 
Sylwia Gliwska
Mirosław Pelc

Zastosowanie hiperautomatyzacji w usprawnieniu procesów związanych z zieloną energią w PGE Obrót

15:30-16:00,
Sylwia Gliwska, PGE Obrót S.A., Specjalista
Mirosław Pelc, PGE Obrót S.A., Analityk biznesowy

15:30-16:00,

 
Mirosław Pencak

Jak narzędzia LowCode na platformie Salesforce przyspieszają wdrożenie złożonych funkcjonalności systemu CRM

16:00-16:30,
Mirosław Pencak, ZPC Otmuchow, Dyrektor IT

16:00-16:30,