Dzień 1 Strumień 2

Uwaga: Konferencja 23.03 rozpocznie się o godzinie 8:40 (w strumieniu 1).
W dniu 24.03 pierwsze warsztaty rozpoczynają się o godzinie 9.00. W programie po kliknięciu na tytuł warsztatu udostępniony jest ich pogłębiony opis.

02 Sesja "A"

 
Agnieszka Belowska-Gosławska

Modele wdrażania intelligent automation

08:45-09:15,
Agnieszka Belowska-Gosławska, Nordea, Head of Robotics

08:45-09:15,

 
Krzysztof Sitarski

Rola process mining w osiągnięciu Process Excellence

09:15-09:45,
Krzysztof Sitarski, Zimmer Biomet, Process Mining Senior Specialist

09:15-09:45,

 

„Kto nie idzie do przodu ten się cofa”. Transformacja na wielką skalę – jak i dlaczego stawiamy w Maersk na Process Mining oraz jakich jakich pułapek unikać

09:45-10:15,
Aleksandra Piasecka, A.P. Møller Mærsk , Lead Process Mining Architect

09:45-10:15,

 

End to end podejście do usprawniania i automatyzacji procesów

10:15-10:45,
Michał Marlinga, Citibank, Senior Vice President

10:15-10:45,

 
Mateusz Linda

Rozwój RPA CoE, obecna strategia i nadchodzące wyzwania w Hapag-Lloyd

10:45-11:15,
Katarzyna Czyrkiewicz, Hapag-Lloyd AG, Analityk RPA
Mateusz Linda, Hapag-Lloyd AG, Dyrektor ds. RPA

10:45-11:15,

 
Monika Świerczewska
Magdalena Wysoczynskyj
Adam Bujnowski
Bartosz Gontarz

Rozwój automatyzacji w Grupie PZU

11:15-11:45,
Monika Świerczewska, Grupa PZU, Product Owner
Magdalena Wysoczynskyj, Grupa PZU, IT Delivery Manager
Adam Bujnowski, PZU, Kierownik Zespołu Rozwoju AI i Automatyzacji
Bartosz Gontarz, PZU, Kierownik Zespołu Obsługi Procesów Technicznych

11:15-11:45,

 
Arkadiusz Szot

Hiperautomatyzacja - opcja premium na drodze cyfrowej transformacji przedsiębiorstwa

11:45-12:15,
Arkadiusz Szot, PKO BP, Dyrektor Biura Rozwoju Obsługi i Operacji

11:45-12:15,

 

Technologie w służbie zdrowia - Avatar AV1 - oczy, uszy i głos chorych dzieci

12:45-13:00,
Joanna Popielecka, Fundacja Mam serce, Fundraiser

12:45-13:00,

 

Podsumowanie wyników konkursu Mocarze HiperAutomatyzacji

13:15-13:45,
prof. SGH Andrzej Sobczak, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Kierownik Zakładu Zarządzania IT

13:15-13:45,

 
Grzegorz Ludwin
Paweł Gniewek

Aplikacje webowe jako składnik hiperautomatyzacji

13:45-14:15,
Grzegorz Ludwin, Danish Crown GBS, RPA CoE Manager
Paweł Gniewek, Danish Crown GBS, Senior Automation Specialist

13:45-14:15,

 
Krystian Kozłowski
Andrzej Goc

Jak dobrać odpowiednie narzędzia w dobie hiperautomatyzacji?

14:15-14:45,
Krystian Kozłowski, Alior Bank, Menedżer Zespołu Robotyzacji i Automatyzacji Procesów Biznesowych
Andrzej Goc, Alior Bank, Menedżer ds. Robotyzacji Procesów Biznesowych

14:15-14:45,

 
Marek Kamiński

Wyzwania w skalowaniu projektu automatyzacji procesów

14:45-15:15,
Marek Kamiński, Rockwell Automation, Head of RPA, Smart Automation and Lean Center of Excellence

14:45-15:15,

 
Oskar Jedynasty
Tomasz Makowski

Efektywne wykorzystanie robotów RPA dzięki kolejkom, triggerom i wzajemnej komunikacji między procesami

15:15-15:45,
Oskar Jedynasty, ERGO Hestia, Dyrektor ds. Rozwoju Oprogramowania
Tomasz Makowski, ERGO Hestia, Programista

15:15-15:45,

 
Krzysztof Karaszewski

Porównanie narzędzi RPA na podstawie PoC przeprowadzonego w dużym banku

15:45-16:15,
Krzysztof Karaszewski, HSBC, Automation Solution Lead

15:45-16:15,