Prelegenci

Łukasz Bieniewicz
Łukasz Bieniewicz
Lead System Architect, Partner
Clocklike Minds

Doświadczony Architekt BPM z szerokim portfolio udanych wdrożeń rozwiązań opartych o platformę iBPMS Pega. Obecnie pełni rolę wiodącego architekta oraz partnera w Clocklike Minds.

Andrzej Błaszczyk
Andrzej Błaszczyk
Sales Executive - Channel Alliance Director
AutoID Polska

Od 9 lat związany z firmą AutoID Polska S.A. w której odpowiada za współpracę z firmami partnerskimi w zakresie technologii OCR czyli Optycznego Rozpoznawania Znaków firmy ABBYY.

Piotr Cekiera
Piotr Cekiera
Dyrektor ds. Sprzedaży
Applica

Konsultant ds. rozwoju biznesu i dyrektor sprzedaży w Applica. Nasz produkt, Applica Robotic Text Automation (RTA), jest platformą opartą na sztucznej inteligencji, która automatyzuje wszystkie czynności związane z kontrolą i przetwarzaniem dokumentów.

Michał Czekalski
Michał Czekalski
CEO
Dronn.com

Przedsiębiorca technologiczny z doświadczeniem w rozwoju projektów fintech oraz AI.

Kamil Czerniak
Kamil Czerniak
Manager ds. Rozwoju Biznesu
ING Bank Śląski S.A.

Przedsiębiorca technologiczny z doświadczeniem w rozwoju projektów fintech oraz AI.

 Wojciech Glapa
Wojciech Glapa
Business Development Manager
Stanusch Technologies

Manager z prawie 20 letnim doświadczeniem w kreowaniu systemów sprzedaży i obsługi klientów z wykorzystaniem BPO. Odpowiada za Business Development w Stanusch Technologies SA, dostawcy chatbotów i voicebotów w oparciu o autorską omnichannelową platformę robotyzacji wykorzystującą rozwiązania NLP, ML i AI

Malgorzata Gniech
Malgorzata Gniech
Business Development Manager
Tech Data & Automation Anywhere

Malgorzata Gniech współpracuje z Partnerami i Klientami w obszarze Robotyzacji, Sztucznej Inteligencji i Business Intelligence. Głęboko wierzy, że technologia stanowi podstawę skalowania biznesu i rozwoju rynku. Na co dzień, to osoba energii, którą przekłada na realizowanie swoich pasji.

Paweł Gołubiak
Paweł Gołubiak
Head of Business
eLeader

Doświadczony menedżer, z ponad 15-letnim stażem na stanowiskach kierowniczych w obszarach procesowych, operacyjnych i zarządczych. Posiada wieloletnie doświadczenie w optymalizacji i budowaniu efektywnych procesów, zwiększaniu zwinności operacyjnej oraz wprowadzaniu na rynek i internacjonalizacji nowych produktów IT.

Dominik Jaskulski
Dominik Jaskulski
Automation Manager
Office Samurai

Dominik jest współzałożycielem Office Samurai i wspiera klientów w efektywnym wykorzystaniu narzędzi do automatyzacji procesów. Wcześniej pracował jako analityk, kierownik projektów oraz manager w firmach takich jak Alior Bank, UBS, Lufthansa oraz ABB.

Rafał Kupis
Rafał Kupis
Business Development Manager, Analytics & IoT
Tech Data & Automation Anywhere

Posiada 20-letnie doświadczenie w branży IT, w sprzedaży, marketingu i obszarze analityki. W Tech Data odpowiada za sprzedaż produktów analitycznych oraz internetu rzeczy. Współpracuje zarówno z Partnerami, jak i największymi producentami rozwiązań analitycznych.

Przemysław Lewicki
Przemysław Lewicki
Dyrektor Centrum Operacyjnej Transformacji Cyfrowej
ING Bank Śląski S.A.

Dyrektor Centrum Operacyjnej Transformacji Cyfrowej, Head of Robotics w ING Banku Śląskim. Odpowiedzialny za optymalizację, digitalizację i automatyzację bankowych procesów operacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Product Owner projektu rozwoju platformy Robotics.

Paweł Lipiński
Paweł Lipiński
CEO
Talkie

CEO i founder Talkie.ai - platformy voicebot'owej, która przebojem weszła na rynek, zdobywając uznanie zarówno klientów jak i inwestorów. Ma ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań software'owych, w tym od 12 lat prowadzi software house Pragmatists.

Michał Pawełczyk
Michał Pawełczyk
CTO
KODA Bots

Współzałożyciel KODA Bots. Absolwent Politechniki Łódzkiej. To właśnie Michał stoi za technologicznym sercem platformy KODA Bots. Jest jej pomysłodawcą i pierwszym developerem. Odpowiedzialny za rozwój technologii, czuwa nad zespołem programistów, którzy na co dzień pracują nad skalowalnością i bezpieczeństwem rozwiązania.

Andrzej Sobczak
prof. SGH Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.

Bartosz Sobolewski
Bartosz Sobolewski
CEO
Pirxon

Kreator, innowator oraz Prezes Zarządu spółki PIRXON S.A, która z powodzeniem wprowadza rozwiązania IT w polskich i zagranicznych firmach, a także w administracji publicznej.
Jako Prezes odpowiada za realizację strategii firmy i rozwój technologii RPA pod marką PirxonRobot.

Paweł Smejda
Paweł Smejda
CEO
WorkSlow BPM

Co-founder w WorkSlow BPM odpowiedzialny za kontakty i relacje z Klientami.

 Piotr Stankiewicz
Piotr Stankiewicz
Chief of Business Development Officer
Techmo

Od blisko 4 lat pełni rolę szefa biznesu w firmie Techmo, gdzie skupia się na skutecznym budowaniu relacji w kanale partnerskim oraz wizerunku firmy technologicznej.

Maciej Szlemiński
Maciej Szlemiński
IBM Business Automation Technical Professional
IBM Polska

Specjalista od systemów automatyzacji biznesu, zajmujący się nimi od 13 lat w ramach swojej roli w IBM. Jego zainteresowania zawodowe obejmują silniki procesów, reguły decyzyjne, robotyzację, cyfryzację i obsługę dokumentów, ze szczególnym naciskiem na styk tych technologii ze światem operacyjnym biznesu.

Michał Topyło
Michał Topyło
Business Development Director
AutoID Polska

Ponad 14 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży bezpośredniej i przez sieć partnerów rozwiązań IT oraz informatycznych usług BPO. Obecnie od ponad roku koordynuje rozwój i promocję na rynku w Polsce platformy ABBYY Timeline (Process Intelligence, Process Mining oraz Task Mining) we współpracy z lokalnymi partnerami oraz Centralą ABBYY.

Michał Wawiórko
Prezes zarządu
First Byte

Prezes firmy First Byte, która jest właścicielem autorskiego narzędzia klasy RPA o nazwie Wizlink. Michał jest obecny w branży IT i nowych technologii od 2006 roku, związanych głównie z automatyzacją i wsparciem obsługi klienta.

Paweł Więsek
Paweł Więsek
Business Development Manager
eLeader

Od blisko 5 lat bezpośrednio związany z rozwojem biznesowym platformy Productive24, gdzie jako Business Development Manager uczestniczył w większości projektów, dla niemal każdej branży. Jako główny opiekun biznesowy koordynował ze strony Productive24 projekty transformacyjne w organizacjach takich, jak Maspex, Danone, Adecco, Leroy Merlin, Nutricia, LW Bogdanka czy Urząd Miasta Lublin.

Bartłomiej Wlazłowski
Bartłomiej Wlazłowski
Dyrektor Handlowy
InfiniteDATA

Dyrektor Handlowy w InfiniteDATA. Długoletnie doświadczenie w branży IT zdobywał pracując w polskich firmach i u globalnych dostawców oprogramowania.

Michał Wolszlegier
Michał Wolszlegier
CEO
AUTOMADE

Prezes AUTOMADE (brandu spółki Extreme Robotics). Zwolennik idei samodzielnej automatyzacji, inicjator i współtwórca prostego w użyciu narzędzia do robotyzacji. Od kilkunastu lat zaangażowany w tworzenie rozwiązań IT i wielu projektów startupowych.

Dawid Wójcicki
Dawid Wójcicki
Founder & CEO
Vee

Założyciel i CEO spółki Vee SA, technologicznego lidera branży Conversational AI i rynku hostów głosowych. Od początku kariery zawodowej związany z przedsiębiorstwami technologicznymi o dużym potencjale innowacyjnym m.in. z Wirtualną Polską i autorskim inkubatorem technologicznym.

Bartosz Ziółko
Bartosz Ziółko
CEO
Techmo

Współzałożyciel i CEO firmy Techmo, dostarczającej rozwiązania z zakresu rozpoznawania i syntezy mowy. Profesor AGH, autor ponad 100 prac naukowych i książki "Przetwarzanie mowy". Absolwent programu TOP 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda.