O prelegentach

Zapraszam Państwa do poznania sylwetek pierwszych prelegentów konferencji HiperAutomatyzacja. W najbliższym czasie będziemy rozbudowywać listę naszych Gości. Łącznie planujemy około 40 prelegentów (!).

Agnieszka Belowska-Gosławska
Agnieszka Belowska-Gosławska
Head of Robotics
Nordea

Od początku kariery zawodowej związana z branżą BPO/SSC/ oraz bankowością w międzynarodowym wydaniu. Obecnie Dyrektor Strategiczny Robotyki w Nordea.

Łukasz Borowiecki
Łukasz Borowiecki
CEO
10 Senses

Posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych, obroniony w SGH. Łącznie posiada 10 lat doświadczenia w projektach data science oraz wykorzystujących dane w firmach konsultingowych oraz badań marketingowych. Jest autorem wielu publikacji dotyczących wykorzystania AI.

Katarzyna Czyrkiewicz
Analityk RPA
Hapag-Lloyd AG

Od początku kariery zawodowej silnie związana z implementacją i doskonaleniem procesów w organizacji. Obecnie RPA Analyst wcześniej zdobywała doświadczenie w Analizie Biznesowej i Architekturze Korporacyjnej.

Sylwia Gliwska
Sylwia Gliwska
Specjalista
PGE Obrót S.A.

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego kierunku Odnawialne Źródła Energii i Gospodarka Odpadami. Stawia na ciągły rozwój i nie boi się wyzwań, dlatego swoje pierwsze kroki zawodowe w roku 2020 podjęła w firmie PGE Obrót S.A.

Paweł Gniewek
Paweł Gniewek
Senior Automation Specialist
Danish Crown GBS

RPA/.NET deweloper z 6 latami doświadczenia w międzynarodowych korporacjach. Praktyk automatyzacji w środowisku BPO/SSC. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w specjalizacji z zakresu prawa podatkowego.

Marcin Grotowski
Kierownik ds. Rozwoju Procesów Biznesowych
No Limit

Od ponad 7 lat zajmuje się modelowaniem procesów i wytwarzaniem oprogramowania wspierającym funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Pracując na pograniczu Biznes-IT skutecznie tworzy mosty zacierając granicę między wspomnianymi światami.

Aleksandra Kazanowska
Aleksandra Kazanowska
Specjalista ds. Automatyzacji i Robotyzacji Procesów
Unilink

Wcześniej Specjalista ds. Administracji Sprzedaży, teraz Specjalista ds. Automatyzacji i Robotyzacji Procesów. Citizen Developer RPA w największej Multiagnecji w Polsce.

Andrzej Kubiak
Andrzej Kubiak
Dyrektor ds. rozwoju
Pirxon

Przewodniczący Rady Nadzorczej PIRXON. Odpowiada za rozwój biznesu, poszczególnych produktów pod marką PIRXON i kieruje współpracą z Klientami.

Grzegorz Ludwin
Grzegorz Ludwin
RPA CoE Manager
Danish Crown GBS

10 lat doświadczenia w SSC, najpierw w finansach, następnie jako project manager oraz business analyst. Od 2019 w zespole RPA CoE w firmie Danis Crown GBS.

Bartłomiej Mazurkiewicz–Bylok
Bartłomiej Mazurkiewicz–Bylok
Starszy kierownik
Warta

Związany z doskonaleniem i automatyzacją procesów od ponad 14 lat. Od ponad 5 lat kieruje zespołami odpowiedzialnymi za rozwój obszaru automatyzacji w organizacjach z branży ubezpieczeniowej i finansowej.

Aleksandra Piasecka
Lead Process Mining Architect
A.P. Møller Mærsk

Od ponad 5 lat aktywnie wdraża Process Mining, obecnie Lead Process Mining Architect w A.P. Møller Mærsk.

Paweł Pieróg
Paweł Pieróg
Kierownik Działu Analiz i Wsparcia Sprzedaży
The Lorenz Bahlsen Snack-World

Ekspert w zakresie realizacji projektów optymalizacyjnych i rozwojowych. Posiada bogate doświadczenie w obszarach związanych z automatyzacją procesów.

Joanna Popielecka
Fundraiser
Fundacja Mam serce

Wieloletnie doświadczenie w administracji oraz marketingu. W Fundacji Mam serce od dwóch lat na stanowisku Fundraiser. Koordynator projektu Avatar AV1.

Mariusz Pultyn
Chief Technology Officer
Digital Teammates

Założyciel startupu Digital Teammates oferującego usługi automatyzujące zadania pracowników biurowych. Praktyk zwinnych metod wytwarzania oprogramowania oraz twórca odnoszących sukcesy zwinnych zespołów.

Michał Robak
Michał Robak
Software Engineer
Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne

Od ponad dwóch lat w firmie Unima 2000 pełni stanowisko Software Engineer. Odpowiada za projektowanie i wdrażanie systemów opartych o mechanizmy AI. Specjalizuje się w architekturze systemów chatbotowych i voicebotowych.

Dominika Sieroń
Dominika Sieroń
Head of Operations
3W Dystrybucja Budowlana

Specjalista ds. należności / Project manager ds. automatyzacji

Andrzej Siwek
Head of Operations
mLeasing

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta w mLeasing posiadający szerokie doświadczenie we wdrażaniu zmian procesowych, proceduralnych oraz narzędziowych.

Wojciech Skiepko
Wojciech Skiepko
Dyrektor handlowy
X-Code / BuzzAutomation

Wojciech Skiepko od 2018 roku pełni funkcję dyrektora handlowego w X-Code Sp. z o.o., w której odpowiada za obszar Microsoft Dynamics 365 CRM, automatyzacji procesów biznesowych oraz za wprowadzenie na rynek nowego narzędzia RPA – BuzzAutomation.

prof. SGH Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.

Bartosz Sobolewski
Bartosz Sobolewski
CEO
Pirxon

Kreator, innowator oraz Prezes Zarządu spółki PIRXON S.A, która z sukcesem wdraża rozwiązania IT w firmach polskich i zagranicznych, jak również w administracji publicznej. Jako Prezes odpowiada za realizację strategii firmy i rozwój technologii RPA pod marką PirxonRobot.

Arkadiusz Szot
Arkadiusz Szot
Dyrektor Biura Rozwoju Obsługi i Operacji
PKO BP

Menedżer z długoletnim doświadczeniem, jeden z Head of Robotics w PKO Banku Polskim. Lider wielu projektów strategicznych banku z zakresu wdrażania optymalizacji, digitalizacji, automatyzacji i robotyzacji procesów.

Adrian Starukiewicz
Adrian Starukiewicz
RPA Deweloper
Warta

Wywodzący się z Biznesu Developer RPA. Od 2019 roku w Zespole Raportowania i Automatyzacji Procesów. Wytwarza rozwiązania bazujące na dostępie wysoko i nisko-poziomowym z wykorzystaniem API oraz SQL.

Tobiasz Śledziński
Tobiasz Śledziński
Business Transformation Project Manager
Ringier Axel Springer Polska

Od wielu lat zajmuje się szeroko pojętą optymalizacją procesów. Doświadczenie zdobywał w firmach doradczych oraz dużych organizacjach. Od ponad dwóch lat pełni rolę Business Transformation Project Managera w Ringier Axel Springer Polska.

Agnieszka Wilczek
Head of CoE
Ministerstwo Finansów

Szefowa Centrum Robotyzacji Procesów MF, od 16 lat związana z branżą IT.

Marek Zieliński
Marek Zieliński
CTO
10 Senses

Posiada kilkanaście lat doświadczenia w pracy z problemami związanymi z danymi i Data Science. Uczestniczył w projektach wdrożeń technologii związanych z Maszynowym Uczeniem, Sztuczną Inteligencją oraz Process Mining.