Prelegenci

Agnieszka Belowska-Gosławska
Head of Robotics
Nordea

Od początku kariery zawodowej związana z branżą BPO/SSC/ oraz bankowością w międzynarodowym wydaniu. Obecnie Dyrektor Strategiczny Robotyki w Nordea.

Krzysztof Karszewski
Automation Solution Lead
HSBC

Obecnie pracuje na stanowisku Automation Solution Lead w HSBC gdzie jest odpowiedzialny za implementację takich technologii jak RPA, IA oraz SI w regionie EMEA oraz ASP.

Maciej Obuchowski
Maciej Obuchowski
Senior IT Manager
Arla Foods

Związany z automatyzacją procesów biznesowych od 2014 roku, od roku 2017 manager zespołu Process Automation w Arla Foods.

Wojciech Szremski
RPA CoE Head
Schaeffler Global Services Europe

Zarządza RPA Center of Excellence wdrażając globalnie program robotyki w firmie z sektora automotive.

Jan Maria Kowalski
Jan Maria Kowalski
Dyrektor Operacyjny
PeKaO S.A.

Aktualnie odpowiada za rozwój systemów wsparcia procesów biznesowych i operacji, zaangażowany jest również w rozwój architektury korporacyjnej, zarządzanie projektami i wdrażanie innowacji.

Marcin Małek
Marcin Małek
Dyrektor Działu Wdrożeń
Alior Bank

Odpowiada za wdrożenia projektów w obszarze Departamentu Operacji Alior Banku oraz za strategię w obszarze robotyzacji procesów biznesowych.

Piotr Mieczkowski
Piotr Mieczkowski
Dyrektor zarządzający
Fundacja DigitalPoland

becnie kieruje pracami fundacji Digital Poland, która ma na celu sprawić by Polska, stała się jednym z wiodących ośrodków cyfrowej innowacji w Europie oraz przekuć wyzwania związane z cyfryzacją na szanse dla Polskiej gospodarki.

Łukasz Samborski
Łukasz Samborski
Dyrektor Działu Oceny i Rozwoju Ryzyka Operacyjnego
Alior Bank

Menedżer zespołów, projektów (PMP,PSPO), procesów, zarządzający ryzykiem. 18 lat doświadczenia w bankowości: w optymalizacji i automatyzacji procesów, we wdrożeniach i zarządzaniu systemami IT.

Łukasz Stępniewski
Łukasz Stępniewski
Lider zespołu automatyzacji i robotyzacji
T-Mobile

Lider zwinnego zespołu budującego rozwiązania automatyzacji i robotyzacji w T-mobile Polska. Odpowiedzialny za technologiczne zaplecze tworzonych produktów.

Radosław Pałecz
Radosław Pałecz
Manager IT
mBank

Od dwu lat związany z IT jako PM procesu OPI (Operational Process Improvement), czyli poszukiwania, opracowywania i wdrażania optymalizacji procesów operacyjnych oraz manager zespołu OPI Hunters.

Radosław Repczyński
Radosław Repczyński
Senior Business Process Manager
Credit Agricole Bank Polska

"Ewangelista" technologii RPA w Credit Agricole Bank Polska. Od 4 lat edukuje, wdraża i rozwija automatyzacje procesów biznesowych wspierany przez mały ale prężny zespół specjalistów RPA.

Olga Kowalska
Olga Kowalska
Product Owner
T-Mobile

Product Owner Robotic Process Automation w jednostce Automation & Efficiency CoE, T-Mobile Polska.

Bartłomiej Binda
Bartłomiej Binda
Chatbot Developer
BNP Paribas Polska S.A.

Student informatyki (PW/EPFL), pasjonat data science, chatbot developer w BNP Paribas

Marek Stefaniak
Architekt Sztucznej Inteligencji
BNP Paribas Polska S.A.

Architekt sztucznej inteligencji oraz informatyki kwantowej. Skoncentrowany na adaptacji zaawansowanych technologii w finansach.

Maciej Natorski
Maciej Natorski
Dyrektor obszaru innowacji i robotyzacji
LINK4

Dyrektor z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w obszarze digitalizacji firm, optymalizacji procesów oraz budowania i realizacji strategii innowacji i transformacji technologicznej.

Piotr Cierpiałek
Piotr Cierpiałek
Dyrektor Departamentu Optymalizacji i Rozwoju Procesów Biznesowych
Plus

Zatrudniony w Polkomtel, operatorze sieci Plus na stanowisku Dyrektora Departamentu Optymalizacji i Rozwoju Procesów Biznesowych, który aktywnie współtworzył od początku jego uruchomienia.

Oskar Jedynasty
Oskar Jedynasty
Dyrektor ds. Rozwoju Oprogramowania
ERGO Hestia

Od 2018 roku odpowiedzialny m.in. za zbudowanie i późniejsze zarządzanie zespołem automatyzującym procesy biznesowe w firmie.

Miłosz Kopij
Miłosz Kopij
Product manager - CX automation
Allegro

Entuzjasta uczenia maszynowego i jego wykorzystania w automatyzacji procesów. Ojciec chrzestny wielu voicebotów i chatbotów, które na co dzień skutecznie obsługują klientów w różnych obszarach.

Krzysztof Bryła
Krzysztof Bryła
Head of Group IT
ESPERSEN

Lider, manager, edukator, optymalizator. Od 3 lat odpowiedzialny za obszar IT w Grupie Espersen, obejmujący obszar technologii IT, aplikacji biznesowych i cyber bezpieczeństwa.

Bartosz Wiśniewski
Kierownik Zespołu Robotyzacji i Automatyzacji Procesów Biznesowych
LINK4

Od ponad 10 lat zajmuje się szeroko rozumianą automatyzacją i optymalizacją procesów biznesowych oraz zarządzaniem projektami informatycznymi.

Sebastian Felisiak
Sebastian Felisiak
Kierownik ds. Transformacji Cyfrowej
Nutricia (Danone)

Odpowiedzialny w Fabryce Nutricia w Opolu za transformację cyfrową w obszarze analizy danych, integracji systemów oraz automatyzacji procesów biznesowych.

Andrzej Sobczak
prof. SGH Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.