Prelegenci

Łukasz Bieniewicz
Łukasz Bieniewicz
Lead System Architect, Partner
Clocklike Minds

Doświadczony Architekt BPM z szerokim portfolio udanych wdrożeń rozwiązań opartych o platformę iBPMS Pega. Obecnie pełni rolę wiodącego architekta oraz partnera w Clocklike Minds.

Kamil Czerniak
Kamil Czerniak
Manager ds. Rozwoju Biznesu
ING Bank Śląski S.A.

Przedsiębiorca technologiczny z doświadczeniem w rozwoju projektów fintech oraz AI.

Malgorzata Gniech
Malgorzata Gniech
Business Development Manager
Tech Data & Automation Anywhere

Malgorzata Gniech współpracuje z Partnerami i Klientami w obszarze Robotyzacji, Sztucznej Inteligencji i Business Intelligence. Głęboko wierzy, że technologia stanowi podstawę skalowania biznesu i rozwoju rynku. Na co dzień, to osoba energii, którą przekłada na realizowanie swoich pasji.

Dominik Jaskulski
Dominik Jaskulski
Automation Manager
Office Samurai

Dominik jest współzałożycielem Office Samurai i wspiera klientów w efektywnym wykorzystaniu narzędzi do automatyzacji procesów. Wcześniej pracował jako analityk, kierownik projektów oraz manager w firmach takich jak Alior Bank, UBS, Lufthansa oraz ABB.

Rafał Kupis
Rafał Kupis
Business Development Manager, Analytics & IoT
Tech Data & Automation Anywhere

Posiada 20-letnie doświadczenie w branży IT, w sprzedaży, marketingu i obszarze analityki. W Tech Data odpowiada za sprzedaż produktów analitycznych oraz internetu rzeczy. Współpracuje zarówno z Partnerami, jak i największymi producentami rozwiązań analitycznych.

Przemysław Lewicki
Przemysław Lewicki
Dyrektor Centrum Operacyjnej Transformacji Cyfrowej
ING Bank Śląski S.A.

Dyrektor Centrum Operacyjnej Transformacji Cyfrowej, Head of Robotics w ING Banku Śląskim. Odpowiedzialny za optymalizację, digitalizację i automatyzację bankowych procesów operacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Product Owner projektu rozwoju platformy Robotics.

Andrzej Sobczak
prof. SGH Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.

Paweł Smejda
Paweł Smejda
CEO
WorkSlow BPM

Co-founder w WorkSlow BPM odpowiedzialny za kontakty i relacje z Klientami.

Maciej Szlemiński
Maciej Szlemiński
IBM Business Automation Technical Professional
IBM Polska

Specjalista od systemów automatyzacji biznesu, zajmujący się nimi od 13 lat w ramach swojej roli w IBM. Jego zainteresowania zawodowe obejmują silniki procesów, reguły decyzyjne, robotyzację, cyfryzację i obsługę dokumentów, ze szczególnym naciskiem na styk tych technologii ze światem operacyjnym biznesu.

Michał Topyło
Michał Topyło
Business Development Director
AutoID Polska

Ponad 14 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży bezpośredniej i przez sieć partnerów rozwiązań IT oraz informatycznych usług BPO. Obecnie od ponad roku koordynuje rozwój i promocję na rynku w Polsce platformy ABBYY Timeline (Process Intelligence, Process Mining oraz Task Mining) we współpracy z lokalnymi partnerami oraz Centralą ABBYY.

Bartłomiej Wlazłowski
Bartłomiej Wlazłowski
Dyrektor Handlowy
InfiniteDATA

Dyrektor Handlowy w InfiniteDATA. Długoletnie doświadczenie w branży IT zdobywał pracując w polskich firmach i u globalnych dostawców oprogramowania.

Michał Wolszlegier
Michał Wolszlegier
CEO
AUTOMADE

Prezes AUTOMADE (brandu spółki Extreme Robotics). Zwolennik idei samodzielnej automatyzacji, inicjator i współtwórca prostego w użyciu narzędzia do robotyzacji. Od kilkunastu lat zaangażowany w tworzenie rozwiązań IT i wielu projektów startupowych.