Prelegenci

Piotr Cekiera
Piotr Cekiera
Dyrektor ds. Sprzedaży
Applica

Konsultant ds. rozwoju biznesu i dyrektor sprzedaży w Applica. Nasz produkt, Applica Robotic Text Automation (RTA), jest platformą opartą na sztucznej inteligencji, która automatyzuje wszystkie czynności związane z kontrolą i przetwarzaniem dokumentów.

Michał Czekalski
Michał Czekalski
CEO
Dronn.com

Przedsiębiorca technologiczny z doświadczeniem w rozwoju projektów fintech oraz AI.

Malgorzata Gniech
Malgorzata Gniech
Business Development Manager
Tech Data & Automation Anywhere

Malgorzata Gniech współpracuje z Partnerami i Klientami w obszarze Robotyzacji, Sztucznej Inteligencji i Business Intelligence. Głęboko wierzy, że technologia stanowi podstawę skalowania biznesu i rozwoju rynku. Na co dzień, to osoba energii, którą przekłada na realizowanie swoich pasji.

Paweł Lipiński
Paweł Lipiński
CEO
Talkie

CEO i founder Talkie.ai - platformy voicebot'owej, która przebojem weszła na rynek, zdobywając uznanie zarówno klientów jak i inwestorów. Ma ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań software'owych, w tym od 12 lat prowadzi software house Pragmatists.

Andrzej Sobczak
prof. SGH Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.