Program

01 Sesja plenarna

 
Andrzej Sobczak

Otwarcie konferencji

08:45-09:00, On-Line,

08:45-09:00,

01 Sesja plenarna

 
Piotr Mieczkowski

Hiperautomatyzacja, a mity paperless

09:00-09:15, On-Line,

09:00-09:30,

02 Sesja "A"

 
Dominika Sieroń
Andrzej Kubiak

Standaryzacja procesu i mitygowanie ryzyk dzięki robotyzacji

16:20-16:50, On-Line,
Dominika Sieroń, 3W Dystrybucja Budowlana, Head of Operations
Andrzej Kubiak, Pirxon, Dyrektor ds. rozwoju

16:20-16:50,

 
Mirosław Pencak

Jak narzędzia LowCode na platformie Salesforce przyspieszają wdrożenie złożonych funkcjonalności systemu CRM

16:00-16:30, On-Line,
Mirosław Pencak, ZPC Otmuchow, Dyrektor IT

16:00-16:30,

 
Arkadiusz Szot

Hiperautomatyzacja - opcja premium na drodze cyfrowej transformacji przedsiębiorstwa

11:45-12:15, On-Line,
Arkadiusz Szot, PKO BP, Dyrektor Biura Rozwoju Obsługi i Operacji

11:45-12:15,

 
Adam Rataj
Michał Kruszyna

WARSZTAT: Wskaż różnice - Python vs UiPath

14:30-16:30, On-Line,
Adam Rataj, Morele.net, Change Director
Michał Kruszyna, Morele.net, Specjalista ds. RPA

14:30-16:30,

 
Mateusz Linda

Rozwój RPA CoE, obecna strategia i nadchodzące wyzwania w Hapag-Lloyd

10:45-11:15, On-Line,
Katarzyna Czyrkiewicz, Hapag-Lloyd AG, Analityk RPA
Mateusz Linda, Hapag-Lloyd AG, Dyrektor ds. RPA

10:45-11:15,

 
Monika Świerczewska
Magdalena Wysoczynskyj
Adam Bujnowski
Bartosz Gontarz

Rozwój automatyzacji w Grupie PZU

11:15-11:45, On-Line,
Monika Świerczewska, Grupa PZU, Product Owner
Magdalena Wysoczynskyj, Grupa PZU, IT Delivery Manager
Adam Bujnowski, PZU, Kierownik Zespołu Rozwoju AI i Automatyzacji
Bartosz Gontarz, PZU, Kierownik Zespołu Obsługi Procesów Technicznych

11:15-11:45,

 
Wojciech Jarzembowski
Jacek Kawalec

Podwyższenie wskaźnika satysfakcji klienta oraz zwiększenie konwersji sprzedaży poprzez wykorzystanie AI w komunikacji z klientem

11:50-12:20, On-Line,
Wojciech Jarzembowski, Alior Bank, Menedżer ds. Nowych Technologii
Jacek Kawalec, VoiceLab.Ai, CTO

11:50-12:20,

 
Adam Kasperowicz
Waldemar Kapica

Logistyka oparta o Low-Code

18:50-19:20, On-Line,
Adam Kasperowicz, VAN group, CIO
Waldemar Kapica, Pretius Low-Code, Oracle APEX Developer

18:50-19:20,

 

Human-in-the-Loop - Case study Ministerstwa Finansów

15:00-15:30, On-Line,
Agnieszka Wilczek, Ministerstwo Finansów, Head of CoE

15:00-15:30,

 
Tomasz Bykowski
Izabela Chmielewska
Maciej Michalak

WARSZTAT: Jak łączyć pracę ludzi, systemów IT i robotów, w cyfrowe procesy? Bonita BPM & low-code + UiPath

13:00-15:00, On-Line,
Tomasz Bykowski, Horus, Członek zarządu
Izabela Chmielewska, Horus, Digital Solution Designer
Maciej Michalak, Horus, Lead Software Developer

13:00-15:00,

 
Joanna Rychlicka
Siuwak

Wirtualny Zespół Trenerów Robotów w MPWiK S.A. we Wrocławiu

09:30-10:00, On-Line,
Joanna Rychlicka, MPWiK, Specjalista

09:30-10:00,

 

„Kto nie idzie do przodu ten się cofa”. Transformacja na wielką skalę – jak i dlaczego stawiamy w Maersk na Process Mining oraz jakich jakich pułapek unikać

09:45-10:15, On-Line,
Aleksandra Piasecka, A.P. Møller Mærsk , Lead Process Mining Architect

09:45-10:15,

 
Kaczmarski Piotr
Jan Nowak

Jak skrócić czas wyszukiwania informacji w firmie finansowej nawet o 90%

12:20-12:50, On-Line,
Piotr Kaczmarski, Semper Paratus Legal House, CEO
Jan Nowak, BOTWISE, CEO

12:20-12:50,

 
Radosław Majer

Potrzeba - Proces - Automatyzacja: Czyli jak zamodelować i stworzyć aplikację przy pomocy narzędzi Low-Code

15:00-17:00, On-Line,
Radosław Majer, Webcon, Key Account Manager

15:00-17:00,

 
Grzegorz Ludwin
Paweł Gniewek

Aplikacje webowe jako składnik hiperautomatyzacji

13:45-14:15, On-Line,
Grzegorz Ludwin, Danish Crown GBS, RPA CoE Manager
Paweł Gniewek, Danish Crown GBS, Senior Automation Specialist

13:45-14:15,

 
Agnieszka Belowska-Gosławska

Modele wdrażania intelligent automation

08:45-09:15, On-Line,
Agnieszka Belowska-Gosławska, Nordea, Head of Robotics

08:45-09:15,

 
Justyna Bagińska

Automatyzacja Nr 5. Case study wykorzystania łatwo dostępnych narzędzi do wymagających celów

11:30-12:00, On-Line,
Justyna Bagińska, Postmedia, Automation Programmer

11:30-12:00,

 

Podsumowanie wyników konkursu Mocarze HiperAutomatyzacji

13:15-13:45, On-Line,
prof. SGH Andrzej Sobczak, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Kierownik Zakładu Zarządzania IT

13:15-13:45,

 
Michał Owczarek
Karolina Stano

Budowanie kompetencji wspierających generowanie i realizację projektów mających na celu automatyzację procesów

14:00-14:30, On-Line,
Michał Owczarek, ING Bank Śląski, Eksper ds. Innowacji
Karolina Stano, ING Bank Śląski, Senior Expert - Process Automation Development

14:00-14:30,

 

Technologie w służbie zdrowia - Avatar AV1 - oczy, uszy i głos chorych dzieci

12:45-13:00, On-Line,
Joanna Popielecka, Fundacja Mam serce, Fundraiser

12:45-13:00,

 
Magdalena Pisarczyk-Czekaj
Michał Robak
Mariusz Suchan
Michał Trzęsiok

WARSZTAT: Zaprzyjaźnij się z silnikiem sztucznej inteligencji IBM Watson Assistant. Zbuduj z nami drzewo dialogowe będące podstawą działania rozwiązań chatbot i voicebot

10:00-13:00, On-Line,
Magdalena Pisarczyk-Czekaj, Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne, IT Projects Director
Michał Robak, Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne, Software Engineer
Mariusz Suchan, Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne, Senior Developer
Michał Trzęsiok, IBM, Technical Sales

10:00-13:00,

 

End to end podejście do usprawniania i automatyzacji procesów

10:15-10:45, On-Line,
Michał Marlinga, Citibank, Senior Vice President

10:15-10:45,

 
Marek Kamiński

Wyzwania w skalowaniu projektu automatyzacji procesów

14:45-15:15, On-Line,
Marek Kamiński, Rockwell Automation, Head of RPA, Smart Automation and Lean Center of Excellence

14:45-15:15,

 
Wojciech Przybylski
Marcin Springer

Jak uzyskać efekt kuli śnieżnej w robotyzacji

12:00-12:30, On-Line,
Wojciech Przybylski, Allegro, Senior Process Management Specialist
Marcin Springer, Allegro.pl, IT Service Manager

12:00-12:30,

 

Zaplanuj Misję

10:30-11:00, On-Line,
Marcin Grotowski, No Limit, Kierownik ds. Rozwoju Procesów Biznesowych

10:30-11:00,

 
Krzysztof Sitarski

Rola process mining w osiągnięciu Process Excellence

09:15-09:45, On-Line,
Krzysztof Sitarski, Zimmer Biomet, Process Mining Senior Specialist

09:15-09:45,

 
Paweł Pieróg
Michał Robak

Optymalizacja procesów e-Commerce B2B z wykorzystaniem UniVoicebota w firmie The Lorenz Bahlsen Snack-World

10:20-10:50, On-Line,
Paweł Pieróg, The Lorenz Bahlsen Snack-World, Kierownik Działu Analiz i Wsparcia Sprzedaży
Michał Robak, Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne, Software Engineer

10:20-10:50,

 
Piotr Spaliński
Marcin Kowalski

Automatyzacja procesów B+R w KGHM Polska Miedź S.A.

09:50-10:20, On-Line,
Piotr Spaliński, KGHM, Główny Inżynier
Marcin Kowalski, Archman, Prezes zarządu

09:50-10:20,

 
Piotr Grządziel
Krzysztof Kuczkowski

Budowanie globalnej koncepcji automatyzacji w grupie Danone. Trochę o sukcesach, więcej o wyzwaniach

15:20-15:50, On-Line,
Piotr Grządziel , Danone, Head of Automation RPA CoE Europe & CIS
Krzysztof Kuczkowski, Mindbox , Head of Intelligent Process Automation Delivery Team

15:20-15:50,

 
Tobiasz Śledziński

Jak RPA zaczęło wspierać procesy biznesowe w RASP

09:00-09:30, On-Line,
Tobiasz Śledziński, Ringier Axel Springer Polska, Business Transformation Project Manager

09:00-09:30,

 
Artur Kowalewski

Dla kogo RPA, a dla kogo AI?

14:30-15:00, On-Line,
Artur Kowalewski, mBank, Product Owner / Starszy specjalista ds. automatyzacji procesów

14:30-15:00,

 
Milan Malinowski
Wojciech Glapa

Cieszek - witrtualny agronom dla rolnictwa, który podpowie jak najlepiej chronić uprawy

10:50-11:20, On-Line,
Milan Malinowski, CIECH Sarzyna , Manager of IT Systems and Sales Support
Wojciech Glapa, Sovva, Business Development Manager

10:50-11:20,

 
Witold Oleksa
Michał Wolszlegier

RPA w małych i średnich przedsiębiorstwach

17:50-18:20, On-Line,
Witold Oleksa, Finance Factory, Właściciel
Michał Wolszlegier, AUTOMADE, CEO

17:50-18:20,

 
Wojciech Kowalczyk
Jakub Szulc

Zarządzanie talentami za pomocą bota i sztucznej inteligencji

11:20-11:50, On-Line,
Wojciech Kowalczyk, Metlife, Dyrektor ds. Sprzedaży Agencyjnej
Jakub Szulc, Emplocity, Project Manager

11:20-11:50,

 
Aleksandra Kazanowska

Obywatelskie programowanie. Case study wdrożenia w Unilink

11:00-11:30, On-Line,
Aleksandra Kazanowska, Unilink, Specjalista ds. Automatyzacji i Robotyzacji Procesów

11:00-11:30,

 
Agata Skowrońska-Domańska
Radosław Majer

[email protected], czyli automatyzacja procesów biznesowych największego dewelopera w Polsce

14:20-14:50, On-Line,
Agata Skowrońska-Domańska, Echo Investment, Dyrektor ds. planowania strategicznego
Radosław Majer, Webcon, Key Account Manager

14:20-14:50,

 
Sylwia Gliwska
Mirosław Pelc

Zastosowanie hiperautomatyzacji w usprawnieniu procesów związanych z zieloną energią w PGE Obrót

15:30-16:00, On-Line,
Sylwia Gliwska, PGE Obrót S.A., Specjalista
Mirosław Pelc, PGE Obrót S.A., Analityk biznesowy

15:30-16:00,

 
Justyna Kwil
Zygmunt Hryniewicz

NOcode - NOproblem! Niemożliwe stało się możliwe!

18:20-18:50, On-Line,
Justyna Kwil, Omega Enterprise Services, Business Development Director
Zygmunt Hryniewicz, Intelligent Technologies, Dyrektor ds. sprzedaży

18:20-18:50,

 
Anna Obrycka
Łukasz Jędrzejczyk

Jak roboty i AI zmieniają rynek energii w Wielkiej Brytanii

16:50-17:20, On-Line,
Anna Obrycka, EaaSi Carbon Limited, Junior Project Manager
dr Łukasz Jędrzejczyk, EvoBot 2, CEO i właściciel

16:50-17:20,

 
Bartłomiej Mazurkiewicz–Bylok
Adrian Starukiewicz
Kamila Pociech

Rozwój pracowników oraz ewolucja systemu automatyzacji procesów w Warta

12:30-13:00, On-Line,
Bartłomiej Mazurkiewicz–Bylok, Warta, Starszy kierownik
Adrian Starukiewicz, Warta, RPA Deweloper
Kamila Pociech , Warta, Analityczka biznesowa

12:30-13:00,

 
Bartosz Borkowski
Wojciech Furmański

WARSZTAT: Jak szukać potencjału robotycznego procesów i jak stworzyć własnego robota w Blue Prism?

13:30-16:30, On-Line,
Bartosz Borkowski, Digital Teammates, Konsultant ds. robotyzacji procesów
Wojciech Furmański, Digital Teammates, Ekspert ds. robotyzacji procesów

13:30-16:30,

 

Od kilku do kilkudziesięciu robotów. A może do kilkuset? Skalowanie robotyzacji w mLeasing

15:50-16:20, On-Line,
Andrzej Siwek, mLeasing, Head of Operations
Mariusz Pultyn, Digital Teammates, Chief Technology Officer

15:50-16:20,

 
Dudek
Michał Topyło

WARSZTAT: Process Mining dla początkujących w oparciu o platformę lidera rynku - Celonis

11:30-13:30, On-Line,
Mateusz Dudek, Accenture, Management Consulting Analyst
Michał Topyło, Accenture, Manager Process Mining CoE

11:30-13:30,

 
Łukasz Borowiecki
Marek Zieliński
Aleksander Kania
Bogdan Stanciu

WARSZTAT: Jak prowadzić analizy process mining z wykorzystaniem UiPath i jakich wyników oczekiwać?

09:30-11:30, On-Line,
Łukasz Borowiecki, 10 Senses, CEO
Marek Zieliński, 10 Senses, CTO
Aleksander Kania, UiPath, Sales Director
Bogdan Stanciu, UiPath, Process Mining Consultant

09:30-11:30,

 
Sebastian Szachnowski

Pracuj mądrzej, a nie ciężej - Citizen Development w Volvo Group

10:00-10:30, On-Line,
Sebastian Szachnowski, Volvo Group, Dyrektor ds. digitalizacji People Services

10:00-10:30,

 
Krystian Kozłowski
Andrzej Goc

Jak dobrać odpowiednie narzędzia w dobie hiperautomatyzacji?

14:15-14:45, On-Line,
Krystian Kozłowski, Alior Bank, Menedżer Zespołu Robotyzacji i Automatyzacji Procesów Biznesowych
Andrzej Goc, Alior Bank, Menedżer ds. Robotyzacji Procesów Biznesowych

14:15-14:45,

 
Anna Maliszewska
Mariusz Filipkowski

Automatyzacja procesów back office z wykorzystaniem RPA i AI na przykładzie firmy ubezpieczeniowej

08:50-09:20, On-Line,
Anna Maliszewska, TUZ Ubezpieczenia, Project Manager
Mariusz Filipkowski, Evoqai, Co-founder

08:50-09:20,

 

Podsumowanie wyników konkursu Mocarze HiperAutomatyzacji

13:15-13:45, On-Line,
prof. SGH Andrzej Sobczak, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Kierownik Zakładu Zarządzania IT

13:15-13:45,

 
Bartosz Sobolewski

WARSZTAT: Microsoft Power Platform jako zaawansowane środowisko Hiperautomatyzacji

09:00-12:00, On-Line,
Bartosz Sobolewski, Pirxon, CEO

09:00-12:00,

 
Krzysztof Karaszewski

Porównanie narzędzi RPA na podstawie PoC przeprowadzonego w dużym banku

15:45-16:15, On-Line,
Krzysztof Karaszewski, HSBC, Automation Solution Lead

15:45-16:15,

 
Monika Ścibor-Staniszewska
Marek Golusik
Piotr Cekiera

Automatyzacja obsługi poczty e-mail przy wykorzystaniu najnowszej technologii AI dostarczonej przez Applica

09:20-09:50, On-Line,
Monika Ścibor-Staniszewska, Santander Consumer Bank, Product Owner
Marek Golusik, Santander Consumer Bank, Leader Centrum Rozwoju Procesów Wsparcia Biznesu
Piotr Cekiera, Applica, Dyrektor ds. Sprzedaży

09:20-09:50,

 
Leszek Karpiński
Mateusz Tajak

Jak dzięki LowCode (Oracle APEX) wiemy wszystko o naszej produkcji bez inwestycji w ogromne systemy MES

14:50-15:20, On-Line,
Leszek Karpiński, Brintons Agnella, Kierownik produkcji
Mateusz Tajak, GGS IT Consulting, Business Process Consultant

14:50-15:20,

 

Podsumowanie wyników konkursu Mocarze HiperAutomatyzacji

13:15-13:45, On-Line,
prof. SGH Andrzej Sobczak, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Kierownik Zakładu Zarządzania IT

13:15-13:45,

 
Maria Raczkiewicz

WARSZTAT: Hybrydowe środowisko pracy z wykorzystaniem UiPath

12:00-14:30, On-Line,
Maria Raczkiewicz, Onwelo, Intelligent Automation Senior Specialist

12:00-14:30,

 
Oskar Jedynasty
Tomasz Makowski

Efektywne wykorzystanie robotów RPA dzięki kolejkom, triggerom i wzajemnej komunikacji między procesami

15:15-15:45, On-Line,
Oskar Jedynasty, ERGO Hestia, Dyrektor ds. Rozwoju Oprogramowania
Tomasz Makowski, ERGO Hestia, Programista

15:15-15:45,

 
Tomasz Śmietana
Artur Kuraś

Jak roboty wspierają proces windykacji

17:20-17:50, On-Line,
Tomasz Śmietana, EXPRESS, Kierownik Działu Windykacji
Artur Kuraś, Amnis Code, Dyrektor operacyjny

17:20-17:50,