Rejestracja

Koszt udziału w konferencji

Dla każdej z firm zatrudniających powyżej 10 osób, działających w branży: bankowość / ubezpieczenia, inne finanse (np. leasing / windykacja / pożyczki), BPO/SSC, e-commerce i handel, logistyka, ochrona zdrowia (w tym farmacja), przemysł / produkcja, telekomunikacja, utilites (w tym energetyka, gazownictwo, ciepłownictwo), media / rozrywka i reklama udział w konferencji dwóch pierwszych pracowników, którzy wypełnią formularz zgłoszeniowy jest całkowicie bezpłatny. Dla trzeciego i kolejnych zgłoszeń pracowników z tych firm koszt udziału w konferencji wynosi 290 zł netto.

Uwaga: W pierwszy etapie dokonywana jest tylko prejestracja - na podstawie której  w przeciągu 3 dni roboczyć otrzymacie Państwo informacje, że udział dla Państwa jest bezpłatny (mieścicie się w puli darmowych miejsc), albo prześlemy link do formularza z danymi do faktury (z 14 dniowym terminem płatności). Jeżeli nie wypełnicie Państwo tego formularza, uznajemy (po dwukrotnym przypomnieniu), że rezygnujecie z udziału w konferencji.

Jeżeli jesteście Państwo z branży IT / doradczej / edukacyjnej lub szkoleniowej i chcecie uczestniczyć w tym wydarzeniu - oczywiście istnieje taka możliwość. Wiąże się to z wniesieniem opłaty w wysokości 980 zł netto od uczestnika (w celu ustalenia szczegółów udziału - zapraszam do kontaktu).

Dodatkowe korzyści z udziału w konferencji

Dla zarejestrowanych użytkowników konferencji dostępne nieodpłatnie (przez co najmniej 8 tygodni) nagrania z tego wydarzenia i udostępnione przez prelegentów materiały. Dodatkowo wszyscy zarejestrowani uczestnicy konferencji otrzymają dostęp do nagrań z wcześniejszych edycji konferencji (łącznie blisko 40 godzin materiału).

Prerejestracja udziału w konferencji

Podaj swój służbowy e-mail (mailem służbowym nie są konta w domenach Gmail, Hotmail, WP, Interia, itp.)
Aby zminimalizować ryzyko nie dotarcia do Ciebie wejściówki (bo zostanie zakwalifikowana przez filtry antyspamowe Twojej firmy jako spam) możesz podać swój mail prywatny (zostanie ona dodatkowo wysłana na niego)
Podaj pełną nazwę firmy w której pracujesz
W jakiej branży głównie działa firma, w której pracujesz?
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

 

Po wypełnieniu zgłoszenia w ciągu 3 dni roboczych otrzymacie Państwo informacje czy zmieściliście się w puli bezpłatnych miejsc (jako dwa pierwsze zgłoszenia z firmy), czy też już pula bezpłatnych miejsc się wyczerpała i możliwy jedynie jest udział odpłatny (w tym ostatnim przypadku możliwa będzie rezygnacja z udziału w konferencji).

Odwołanie i przełożenie konferencji

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia na inny termin konferencji HiperAutomatyzacja w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych.