Prelegent
Sebastian Szymański

Firma:

Benefit Systems

Stanowisko:

V-ce Director
Wystąpienia:
Słowa kluczowe:
RPA

Od ponad 15 lat związany z zarządzaniem sprzedażą i obsługą klienta. Doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich zdobywał m.in. w Raiffeisen Bank Polska S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Deutsche Bank Polska S.A. oraz Santander Bank Polska S.A. pełniąc rolę Dyrektora Regionu odpowiedzialnego za bankowość oddziałową. Od 2021 związany z Benefit Systems S.A. gdzie odpowiada za obsługę klienta, automatyzacje procesów i projekty.

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu (licencjat), Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (mgr inż.), Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku zarządzanie i marketing (mgr), studiów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz studiów doktoranckich w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu leadership management, budowania zespołów, obsługi klienta, zarządzania projektami.

Zwolennik klientocentryczności, usprawniania procesów oraz dbałości o odczucia i doświadczenia klienta.

Prywatnie pasjonuje się digitalizacją, fotografią, podróżami oraz amatorską grą w golfa. Członek Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz Polskiego Związku Golfa.