Przejdź do treści
Główna nawigacja
Start
Organizator
Mocarze
Program
Prelegenci
Transmisja
Kontakt
REJESTRACJA
Program
I dzień - Strumień menadżerski
I dzień - Strumień technologiczny
II dzień - Warsztaty cz. I
II dzień - Warsztaty cz. II
Rozpoczęcie I dnia konferencji, Ogłoszenie wyników konkursu Mocarze HiperAutomatyzacji
08:45-09:20
prof. SGH Andrzej Sobczak
SGH
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Technologia przestaje nas ograniczać, więc i my nie ograniczajmy technologii
09:20-10:00
Jędrzej Fryc
Bank Pekao
Menadżer Zespołu Optymalizacji Cyfrowej
Automatyzacja wywiadu gospodarczego - #KYC #OSINT #SANCTIONS
10:00-10:40
Robert Rzepiński
Energa
Koordynator ds. Bezpieczeństwa Biuro Bezpieczeństwa
Andrzej Kubiak
Pirxon
Dyrektor ds. Rozwoju
Jak pokonać lawinę błędów i wyjść z piekła źle wdrożonej technologii? Case study wprowadzenia e-teczki i automatyzacji faktur zakupowych
10:40-11:20
Katarzyna Łucka
Impel Business Solutions
Dyrektor biura zarządzania systemami i projektami
Robotyzacja RPA – niepodważalny i niezbędny element strategii świadomej biznesowo firmy
11:20-12:00
Marek Piontkowski
Invena
Menedżer IT
Skalowanie elastyczności w firmie produkcyjnej – studium przypadku automatyzacji w Grupie Oknoplast
12:00-12:40
Joanna Jeziorowska
Grupa Oknoplast
Dyrektor Personalna / Członkini Zarządu
Tomasz Bykowski
Horus
Członek Zarządu
Benefity z automatyzacji w Benefit Systems, czyli MultiSportowy sprint do skalowania robotyzacji
12:40-13:20
Sebastian Szymański
Benefit Systems
V-ce Director
Wojciech Skiepko
X-Code / BuzzAutomation
Dyrektor Sprzedaży
Baby-HiperAutomatyzacja: roboty w zarządzaniu danymi podstawowymi
13:20-14:00
Kazimierz Grabski
Fabryki Mebli "FORTE" S.A.
Koordynator ds. Danych Podstawowych
Kobot w służbie hyperautomatyzacji: zastosowanie collaborative intelligence w procesach bogatych w wiedzę
14:00-14:40
Sebastian Kondracki
Deviniti
Chief Innovation Officer
Dariusz Błaszczyk
Credit Agricole Bank Polska
Lider w Biurze Rzecznika Klienta
Wdrożenie platformy UiPath – wyzwalacz/katalizator zmian w budowie robotów
14:40-15:20
Witold Imiński
Orange Polska
Ekspert Automatyzacji Procesów i Rozwoju Narzędzi Biznesowych
Dorota Kondej
Orange Polska
Liderka CoE RPA w Orange Polska
Demokratyzacja no-code w obliczu transformacji cyfrowej w Kruk S.A.
15:20-16:00
Dawid Szałański
Kruk
Digital Tools Department Manager
Rewolucja Citizen Development: Jak pracownicy stają się kreatorami innowacji
16:00-16:40
Katarzyna Czyrkiewicz
ZF
Head of IT Process Automation Governance & Change Mgmt
Love, Nest + Robots czyli Robotyzacja w Nest Banku
16:40-17:10
Radosław Kulewicz
Nest Bank
Kierownik Wydziału Automatyzacji i Robotyzacji Procesów